Dorota Stalińska rzuciła palenie z Carrem

Dorota Stalińska - rzuciła palenie metodą CarraPani Dorota Stalińska to osoba znana publicznie chyba każdemu polakowi, jak się okazuje paliła papierosy od 40 lat. Wydawać by się mogło, że taki okres uzależnienia sprawi, że rzucenie palenia będzie niemożliwe bez wspomagania, farmakologii lub sposobów magicznych – a jednak! Jak sama przyznaje w poniższym wywiadzie telewizyjnym, nic bardziej błędnego. Rzuciła z dnia na dzień, nie stosując żadnych wspomagaczy – rzuciła po przeczytaniu książki Allena Carra, Easy Way to Stop Smoking (Łatwy Sposób na Rzucenie Palenia). Jak to możliwe? Wiele osób rzucających palenie cierpi na silne dolegliwości, skarży się na stany depresyjne i lękowe  a jej się udało to ominąć. Prawda jest taka, że uzależnienie jest w głowie a nie w tajemniczych własnościach biochemicznych nikotyny. To my sami się uzależniamy od palenia i stwierdzenie tego faktu stanowi dla każdego odkrycie drogi do rzucenia palenia skutecznie. Należy odkryć tylko sposób aby nasz umysł słuchał „nas” a nie czynników zewnętrznych i utartych schematów myślowych, które z pomocą otoczenia zainstalowaliśmy w głowie od momentu pierwszego papierosa … Może jednym z tych czynników będzie w twoim przypadku książka Łatwy Sposób na Rzucenie Palenia. 

Dorota Stalińska – 1976 ukończyła PWST w Warszawie. Grała w „Teatrze na Woli” (1976–1981).  Laureatka prestiżowych nagród, m.in. im. Z. Cybulskiego tygodnika „Ekran”. W 1976 debiutowała w filmie (Człowiek z marmuru), w 1980 zagrała główną rolę w filmie Bez miłości.W 2001, podczas VI Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, odcisnęła swoją dłoń na Promenadzie Gwiazd.Wydała trzy tomiki wierszy: Pożyczone natchnienie, Niewierny czas i Agape.Była żoną nieżyjącego już aktora Krzysztofa Kołbasiuka. Ma syna Pawła, mieszkają w Milanówku. W latach 1994–1998 zasiadała w Radzie Miasta Milanówka, była delegatką do Sejmiku Samorządowego Województwa Warszawskiego.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dorota_Stali%C5%84ska

Gdzie możesz nabyć książkę, która pomogła Pani Dorocie?

W wersji audiobooka – do słuchania gdziekolwiek jesteś  i masz na to czas i ochotę – w drodze do pracy w tramwaju i w samochodzie, możesz ją nabyć w księgarni internetowej tutaj:

rzucenie palenia allen carr audio

6 komentarzy

  1. Bardzo chciałabym wiedzieć czy p.Dorota nadal nie pali.Historia mojego nałogu jest podobna/paliłam nawet będąc w ciąży/.Od 30-tu lat walczę ,bezskutecznie,z nałogiem.Pani Stalińska jest dla mnie nadzieją,że jednak się uda.Pozdrawiam .

  2. Nie znam P Doroty osobiście ale wiem ze już nigdy nie zapali!!! a skąd wiem? sam czytałem i rzuciłem.(paliłem 30 lat dochodząc czasami do 2 paczek)

  3. Arek Maszynski

    Pani Dorota niestety pali znowu… wiem, poniewaz ostatnio, na imprezie zapalila papierosa i wygladalo na to ze pali regularnie…

    Nie ma diety cud!

    • Ja mam nadzieję, że to sprawdzona informacja 😉 Jednak to się niestety zdarza, przypuszczalnie to była jedna z tych osób, która rzuca kierując się sercem a nie rozumem…

  4. Ja też paliłam przeszło 30 lat i przestałam z dnia na dzień . Książkę dostałam od syna , kupił z przeceny . Do dziś nie wiem jak to się stało , ale już nigdy nie zapalę , jestem wreszcie wolna .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *