Informacje

Mamy coraz więcej użytkowników a ilość odwiedzin na stronie stale rośnie – to świadczy o potrzebie takich miejsc w internecie i stanowi impuls aby redagować serwis nadal. Strona internetowa rzucaniepalenia.net ma na celu dostarczać rzetelnych informacji, które mogą okazać się pomocne dla osób chcących zerwać z nałogiem palenia papierosów – przemyślenia, metody i aktualne wiadomości. Przy tym w ramach serwisu pojawia się bardzo dużo wypowiedzi od czytelników. Wymiana zdań oraz wzajemnego wsparciajest możliwa również na forum dyskusyjnym.

Współpraca!

Jeśli jesteś psychologiem, terapeutą, wydawcą lub w jakikolwiek inny sposób dostarczasz usługi, wiedzę i produkty wartościowe z punktu widzenia osoby zainteresowanej tematyką rzucania palenia możesz zaoferować chęć współpracy korzystając z formularza znajdującego się na podstronie kontaktowej. Zapraszamy serdecznie!

Zaproś znajomych!

Jeśli masz znajomych, których może zainteresować tematyka tej strony warto ją o tym powiadomić, dzięki serwisom społecznościowym mamy nieograniczone możliwości wymiany informacji – rzucaniepalenia.net jest warte przekazania dalej – niech więcej osób zainteresuje się problemem uzależnienia od nikotyny i jeszcze więcej niech otrzyma informacje, które pozwolą podjąć decyzję o zerwaniu z nałogiem. Tu spotkasz ludzi, którzy wiedzą jak rzucić palenie papierosów!

Brak możliwości komentowania