Postanowienie noworoczne

Postanowienie noworoczne – coroczne ? 🙂

No tak zbliża się konieć roku a zarazem początek nowego, czas składania deklaracji poprawy, do najczęstszych postanowień, pomiędzy schudnięciem, rozpoczęciem ćwiczeń fizycznych znajdziemy rzucanie palenia. Zapewne statystyka powodzenia takich spontanicznych deklaracji nie jest zbyt pocieszająca – dlatego jeśli masz ochotę na postanowienie noworoczne to wcześniej je dobrze (lub chociażby w miarę rozsądnie) przemyśl! Oszczędzisz sobie typowych dla większości rozczarowań.

Postanowienie na nowy rok – czy dasz radę?

Po pierwsze swoje postanowienie przemyśl możliwie jak najwcześniej, nie stawiaj siebie przed faktem dokonanym, daj sobie czas na rozważenie jakiś środków i jakiej ilości chęci będziesz musiał poświęcić na zrealizowanie swoich planów. Inaczej będziesz zaskoczony i zniechęcenie w naturalny sposób weźmie górę. Zadbaj aby rzeczy nieprzewidziane nie rozwaliły całego planu, sprawdź czy dasz radę pogodzić swoje postanowienie czasowo w odniesieniu do innych obowiązków. Zapisz swoje postanowienie, tak aby móc do niego wrócić bez zapadania w odmęty pamięci.

Przyłącz się!

Masz jakieś pomysły na temat noworocznych postanowień ? Skomentuj ten artykuł i się nimi podziel! Jeśli masz jakieś postanowienie dodaj link do tego wpisu – będziemy się wspierać 😉 Aha i najważniejsze -POWODZENIA!

4 komentarze

  1. Pingback: Masz już postanowienie noworoczne? « Rzucanie palenia - jak rzucić nałóg?

  2. Pingback: Kominiarskie Życzenia Noworoczne « Usługi komiarskie, komiarstwo.

  3. Witam!

    Jak zapewne większość ludzi mam problem z dotrzymaniem postanowień, szczególnie tych noworocznych. Postanowienia noworoczne, są formułowane niejako w afekcie, w uniesieniu noworocznego i świątecznego szczęścia, co później w konfrontacji z szarą rzeczywistością może stanowić spory problem. Może jakieś rady ?

    Pozdrawiam ciepło!

  4. Pingback: Postanowienia noworoczne ;) | Michał Kowalski Blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *