Rzuć palenie z DoMore!

rzuć palenie z do moreChcesz rzucić palenie i szukasz naprawdę dobrej motywacji? Jedną z najlepszych propozycji ma dla Ciebie serwis propagujący akcje dobroczynne DoMore.pl, który pozwala połączyć dwie pożyteczne czynności za razem. Podejmując wyzwanie rezygnacji z nałogu, prowadzisz przy tym zbiórkę na wybrany cel charytatywny – zobacz na czym to polega.

Podejmij walkę z Do>More

Od lat próbujesz rzucić palenie, ale wciąż nałóg okazuje się silniejszy od Ciebie? Jeśli szukasz dodatkowej motywacji, która pozwoli Ci przetrwać każdy kolejny dzień bez papierosa, skorzystaj z pomocy portalu Do>More.

Jak to działa? Załóż swoją stronę akcji na domore.pl i poinformuj znajomych, że postanowiłeś/postanowiłaś rzucić palenie i poproś, aby wpłacili pieniądze na wybraną przez Ciebie Fundację i dodali Ci wsparcia w najtrudniejszych momentach walki z nałogiem. Gdy zobaczysz, że kwota na Twojej stronie akcji rośnie, zrozumiesz, że nie możesz zawieść znajomych i wycofać się ze swojego postanowienia.

Zobacz, jak Łukasz rzucił palenie z Do>More:

  • Łukasz postanowił podjąć walkę z nikotynowym nałogiem i przy tej okazji założył stronę akcji na Do>More. Poprosił znajomych o dokonywanie wpłat na wybrany przez niego cel
  • Darczyńcy wpłacili na akcję Łukasza 700 zł
  • Łukasz zaproponował darczyńcom mały zakład. Jeśli do Euro 2012 wróci do palenia, wpłaci dwukrotność zebranej kwoty na Fundację SYNAPSIS
  • Wejdź na stronę akcji Łukasza

Pomóż sobie robiąc przy okazji coś dobrego dla innych!

 

2 komentarze

  1. Fajna inicjatywa. Chyba skorzystam 🙂 Gorzej jak potem się niewypłacę 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *