Wojtek „Łozo” Łozowski rzucił palenie metodą Allena Carra

wojtek łozo łozowski rzucił palenieKolejna osoba znana z telewizji, prasy oraz internetu, która korzysta z metody opracowanej przez Allena Carra z powodzeniem rzuca palenie papierosów i w dodatku mówi o tym publicznie w telewizji! Wojtek ŁOZO Łozowski przyznaje o tym, że chciał zerwać z nałogiem i z okazji światowego dnia rzucania palenia dzieli się swoimi doświadczeniami z widzami Dzień Dobry TVN. Nie jest w tym pierwszy i zapewne nie będzie ostatni, bardzo fajnie opowiada o tym do jakich doszedł wniosków i bije od niego pewność siebie.


Wojciech Andrzej „Łozo” Łozowski (ur. 5 lipca 1984 w Olsztynie[5]) – polski wokalista i autor tekstów, członek zespołu Afromental.

Wystarczy przeczytać wybrane komentarze użytkowników YouTube, osób, które również skorzystały z książki Allena Carra:

Marta B
czytałam książkę Allena Cara, polecam ją bo już nie palę , jestem wolna 🙂

Min Term
goście super powiedzieli jak to jest naprawdę, a te pytania zadane przez prowadzącą bardzo sprytne, komuś zależy żeby ludzie palili. Sam z tym skończyłem też dzięki książce Allena Cara- Łatwy sposób na rzucenie palenia – polecam.

Marek Prymas
Dzięki książce Allena Carra od dwóch lat nie palę a paliłem ponad trzydzieści lat. Znakomita i skuteczna metoda, polecam wszystkim!

Gdzie możesz nabyć książkę Allena Carra?

W wersji audiobooka – do słuchania gdziekolwiek jesteś  i masz na to czas i ochotę – w drodze do pracy w tramwaju i w samochodzie, możesz ją nabyć w księgarni internetowej tutaj:

rzucenie palenia allen carr audio

Jeden komentarz

  1. Jak rzucić palenie? To takie proste dzięki książce Allena Carr’a. Paliłam wiele lat paczkę dziennie, ale to już przeszłość, która nigdy nie powróci. Serdecznie polecam. Pamiętaj: nie masz nic do stracenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *